OfertaFlywalker - ponad poziomem

image

Zabytki | Nieruchomości

Innowacyjna prezentacja obiektów zabytkowych. Mareriały promocyjne dla biur nieruchomości. Wirtualne wycieczki.

image

Obiekty inżynieryjne

Promocja inwestycji, postępów robót budowlanych. Ewidencja infrastruktury. Fotografia przemysłowa.

image

Panoramy lotnicze 360/180

Prezentacja panoram wraz z wirtualnymi spacerami pozwala na połączenie zdjęć lotniczych z tradycyjnymi.

image

Krajobrazy | Regiony

Interaktywna, unikalna prezentacja oraz promocja regionów i atrakcji turystycznych.

 

Filmowanie oraz fotografowanie z lotu ptaka.

Wykonujemy fotografie lotnicze o dużej rozdzielczości. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt fotograficzny o matrycach 20, 16 i 12 Mpx. To rozdzielczości z powodzeniem umożliwiające nawet druk wielkoformatowy.

Filmy lotnicze rejestrujemy w rozdzielczości 5.2K, 4K i FullHD z wykorzystaniem kodeków: H.264, H.265, Apple ProRes, CinemaDNG. To jakość odpowiednia dla każdego rodzaju mediów z produkcją filmową i telewizją włącznie.

Modelowanie 3D budowli i budynków. Techonolgia Photo Mesh oraz Point Cloud - chmura punktów.

Na podstawie pionowych i ukośnych zdjęć lotniczych opracowujemy modele 3D budynków i zabudowy wykorzystując profesjonalne oprogramowanie fotogrametryczne. Chmura punktów 3D umożliwia precyzyjną wizualizację oraz analizę danego obiektu oraz wykonywanie różnego rodzaju pomiarów. Wraz z przekonwertowanymi zdjęciami lotniczymi dostarczamy przeglądarkę obiektów 3D, jak również umożliwiamy publikowanie tych zdjęć na stronie internetowej klienta.
DEMO

Fotografia panoramiczna. Panoramy sferyczne i cylindryczne 360 stopni.

Dysponujemy sprzętem do wykonywania zdjęć panoramicznych w wysokiej rozdzielczości. Tworzymy panoramy sferyczne o pełnym polu widzenia - 360 stopni w pozycji horyzontalnej i 180 stopni w pozycji wertykalnej, w układach równoodległościowym i stereograficznym. Taka fotografia pozwala na późniejsze opracowanie wirtualnego spaceru. Panorama cylindryczna to doskonały pomysł na tworzenie panoramicznych obrazów wykorzystywanych w przestrzeniach wystawienniczych, pozwala na ogląd otaczającej obserwatora przestrzeni w płaszczyźnie poziomej, w zakresie pełnych 360 stopni.
DEMO

Wirtualne wycieczki z lotu ptaka i wnętrz obiektów.

Dzięki połączeniu technologii do wykonywania zdjęć sferycznych i profesjonalnego oprogramowania do tworzenia wirtualnych spacerów, oferujemy wirtualne spacery zarówno po przestworzach, jak i wnętrzach obiektów. To doskonały sposób interaktywnej prezentacji, umożliwiający dokładne i wnikliwe poznanie terenu bądź obiektu, połączone z dedykowanym opisem wybranych elementów.
DEMO

Inspekcje techniczne budynków.

Kontrole dachów, kominów, rynien oraz elewacji budynków ze względu na konieczność wykonywania prac wysokościowych są niebezpieczne i kosztowne. Oferujemy usługi inspekcji budynków oraz dowolnej infrastruktury z wykorzystaniem najnowocześniejszych dronów. Inspekcje z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych pozwalają szybko, bezpieczne i precyzyjnie sporządzić dokumentację fotograficzną lub filmową. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania fotogrametrycznych modeli 3D budynków w technologi 3DMesh oraz PointCloud - chmury punktów co pozwala na precyzyjne pomiary i inwentaryzację uszkodzeń.
DEMO

Publikacje interaktywnych galerii zdjęć i panoram z wykorzystaniem technologii Zoomify oraz Kolor!

Od momentu wynalezienia technologii błyskawicznego odświeżania zdjęć o dużej rozdzielczości w mediach internetowych współpracujemy z firmą Zoomify . Zestaw oprogramowania Zoomify pozwala na tworzenie interaktywnych galerii wykonanych przez nas fotografii. To doskonały sposób prezentacji obiektów i krajobrazów w internecie, pozwalający odbiorcy na oglądanie zamieszczonych pełnowartościowych materiałów w sposób płynny i z uwzględnieniem wielu szczegółów, popularny w muzealnictwie, przy sprzedaży dzieł sztuki, publikacji map internetowych, turystyce, kryminalistyce i ubezpieczeniach, publikacjach naukowych, czy medycynie (mikroskopia cyfrowa).

Unikalne połączenie przez nas dwóch wyjątkowych technologi prezentacji zdjęć i panoram firmy Zoomify oraz Kolor pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów!

DEMO