Flywalker

o nas

Choć marzenia człowieka o lataniu już dawno zostały zrealizowane, a samo latanie na wiele sposobów jest dziś powszechne, to jednak fascynacja lotem i patrzeniem na świat z niecodziennej dla nas perspektywy pozostają niezmienne. Dzięki nowoczesnej technologii, przy zastosowaniu dronów, spoglądanie „z lotu ptaka”, przez obiektyw kamery czy aparatu fotograficznego, umożliwia prezentację dowolnych obiektów i ich szczegółów zwykle ukrytych przed obserwatorem. Wzniesienie się wyżej, otwiera drogę do szerszego i pełniejszego oglądu terenu i piękna krajobrazu otaczającego nieruchomości, obiekty zabytkowe czy infrastrukturę przemysłową.


Projekt Flywalker powstał z pasji do latania, ale też z chęci poszerzenia oferty fotografii tradycyjnej obiektów i krajobrazów. Atutem Flywalkera, oprócz najwyższej jakości sprzętu do wykonywania zdjęć i panoram oraz filmów lotniczych, jest też posiadanie oficjalnej licencji operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO, wydanej przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. To daje gwarancję profesjonalizmu, ale i legalności przekazanych praw autorskich do wykonywanych przez nas zdjęć i filmów.


Flywalker umożliwia również zastosowanie programów prezentacji materiałów wysokiej rozdzielczości (na stronach www naszych klientów) firmy Zoomify oraz Kolor do wykonanych przez nas fotografii i panoram. Unikalne połączenie przez nas tych dwóch wyjątkowych technologi prezentacji zdjęć i panoram pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów! Panoramy z lotu ptaka w połączeniu z Wirtualnymi spacerami wykonywanymi za pomocą profesjonalnego sprzętu do fotografii sferycznej to wyjątkowo atrakcyjny sposób interaktywnej prezentacji obiektów dla deweloperów, pośredników nieruchomości, hotelarzy, ale i muzealników.